Polska, halerz, 1707 ILH

Polska, halerz, 1707 ILH

Polska, halerz, 1707 ILH

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:13:20
144083
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety polsko-saskie, halerz, 1707 ILH, Drezno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt FA1 219, Kop. 10561

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 327

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł
4)  30 zł