Rzym Kolonialny, brąz, 243-244 (5 rok panowania)

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 21:57:40
144056
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Superior - Viminacjum - Gordian III 238-244, brąz, 243-244 (5 rok panowania), Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG; Rw: Moesia stojąca na wprost, obok niej byk i lew kroczący ku niej, P M S COL VIM, w odcinku AN V
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, gruba zielona piękna patyna

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 186

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł