Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 177

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 21:57:20
144053
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Kommodus 177-192, sestercja, 177, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP L AVREL COMMODVS AVG GERM SARM; Rw: Trofeum, pod nim dwaj siedzący jeńce, TR P II COS P P, w odcinku DE SARM
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: brąz, patyna
Literatura: RIC 1571

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 197

1)  350 zł
2)  340 zł