Szkocja, 10 funtów, 1.05.1979
Zakończenie: 10-08-2017 21:42:40
Szkocja, 10 funtów, 1.05.1979
144011
| Opis: | Szkocja - The Royal Bank of Scotland Limited, 10 funtów, 1.05.1979, seria A/21 numeracja 509840 |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | po subtelnej konserwacji, ślad po złamaniu w pionie, dziurki |
| Literatura: | Pick 338 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 439