Szkocja, 5 funtów, 27.02.1981
Zakończenie: 10-08-2017 21:41:00
Szkocja, 5 funtów, 27.02.1981
144013
| Opis: | Szkocja - Clydesdale Bank Limited, 5 funtów, 27.02.1981, seria D/DF, numeracja 195373 |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | po fachowej konserwacji, ślad po złamaniu w pionie, bardzo ładna prezencja |
| Literatura: | Pick 205 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 303