Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal sygnowany H MITCHELL wybity w 1876 z okazji Światowej Wystawy w Fila..

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:53:00
58047
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal sygnowany H MITCHELL wybity w 1876 z okazji Światowej Wystawy w Filadelfii, Aw: Siedząca personifikacja Ameryki, Rw: Napis w wieńcu i wokół niego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 76 mm, grubość 10 mm, 258 g

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 134

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  200 zł
4)  150 zł