Polska, 10 groszy, 1831 KG
Polska, 10 groszy, 1831 KG
Cena wylicytowana: 115 zł
143977
Opis: |
Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 10 groszy, 1831 KG, Warszawa, odmiana z zagiętymi łapami Orła, nad wiązaniem wieńca 1 mała gałązka |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Bitkin 6 (R), Plage 279 |
Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 207
1) 115 zł
2) 110 zł
3) 90 zł
4) 80 zł
5) 70 zł
6) 60 zł
min |