Polska, trojak, 1623

Polska, trojak, 1623

Polska, trojak, 1623

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 21:12:20
140997
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1623, Kraków, na awersie SIGIS
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękny
Literatura: Iger K.23.1.d

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1255

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  240 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  90 zł
7)  80 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł