Polska, grosz polski z miedzi krajowej, 1825
Zakończenie: 03-08-2017 21:55:20
143939
Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, grosz polski z miedzi krajowej, 1825, Warszawa, korona szeroka |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | Bitkin 904, Plage 217 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 209