Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 21:09:40
140962
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Wschowa, kryza rurkowata, popiersie z kokardą pod kryzą, SIG III D G-REX PO M D L
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, nierówno wycięty krążek
Literatura: Iger W.99.1 - nienotowana odmiana z kryzą dzielącą G i REX

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 263

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  130 zł
4)  130 zł
5)  120 zł