Polska, 1 grosz z miedzi krajowej, 1822

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 22:07:00
143209
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 1 grosz z miedzi krajowej, 1822, Warszawa, odmiana z szerszą koroną
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 210

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 949

1)  130 zł
2)  130 zł
3)  65 zł
4)  48 zł