wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Medale Polskie, Warszawa 1925

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:30:20
142789
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Medale Polskie, Warszawa 1925
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ponad 200 stron i 34 tablice w formacie około A6, bardzo dobre opracowanie z wybranymi medalami do I Wojny Światowej, oprawa w półskórek ze złoceniami

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1791

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  500 zł
4)  250 zł
5)  200 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  120 zł
9)  80 zł
10)  70 zł