Finlandia, 1 marka, 1915
Finlandia, 1 marka, 1915
Cena wylicytowana: 95 zł
139563
| Opis: |
Finlandia - okupacja rosyjska - Mikołaj II 1894-1917, 1 marka, 1915 |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
piękna patyna, wyśmienicie zachowana |
Bitkin 401 |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 169
1) 95 zł
2) 90 zł
3) 75 zł
4) 70 zł
| min |