Finlandia, 1 marka, 1915

Finlandia, 1 marka, 1915

Finlandia, 1 marka, 1915

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 22:28:40
139563
Opis: Finlandia - okupacja rosyjska - Mikołaj II 1894-1917, 1 marka, 1915
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękna patyna, wyśmienicie zachowana
Literatura: Bitkin 401

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 136

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  75 zł
4)  70 zł