Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW
Cena wylicytowana: 500 zł
139610
| Opis: |
Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW, Warszawa |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Bitkin 1132, Plage 326 |
Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 177
1) 500 zł
2) 490 zł
3) 450 zł
4) 370 zł
5) 360 zł
| min |