Polska, dwuzłotówka, 1794/MV

Polska, dwuzłotówka, 1794/MV

Polska, dwuzłotówka, 1794/MV

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 22:12:20
139697
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, dwuzłotówka, 1794/MV, Warszawa, odmiana z napisem 41 3/4 w stopie menniczej (wybita według starszej stopy menniczej, którą zmieniono pod koniec 1794 roku)
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 347

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 140

1)  160 zł
2)  155 zł