Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 21:52:40
139595
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1583, Wilno, większe popiersie króla, na awersie herb Leliwa, końcówki napisów L/LIT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger V.83.1.a (R), Ivanauskas’13 4SB44-17, Kop. 3370 (R)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 207

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  220 zł