Cesarstwo Rzymskie, sestercja
Zakończenie: 27-04-2017 21:42:00
Cesarstwo Rzymskie, sestercja
139763
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Gordian III 238-244, sestercja, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAES M ANT GORDIANVS AVG; Rw: Aequitas stojąca w lewo, trzymająca wagę i róg obfitości, AEQVITAS AVG |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 14.76 g, patyna |
| Literatura: | RIC 267a |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 212