Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 238
Zakończenie: 27-04-2017 21:41:00
139759
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Gordian III 238-244, sestercja, 238, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAES M ANT GORDIANVS AVG; Rw: Wiktoria krocząca w lewo, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, VICTORIA AVG |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 21.63 g, patyna |
| Literatura: | RIC 258 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 297