Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 165-166

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 21:37:20
139752
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz 161-180, sestercja, 165-166, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo; Rw: Wiktoria stojąca w prawo, trzymająca gałązkę palmową i tarczę z inskrypcją VIC PAR, po prawej palma
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 23.24 g, zielona patyna
Literatura: RIC 934

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 282

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  190 zł
6)  180 zł