Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1544

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 21:47:40
139256
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, grosz, 1544, Królewiec, mała głowa, końcówka napisu PRVSS, trójlistek z ogonkiem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Henckel 3149, Slg. Marienburg 1193, Voss. 1387

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 244

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  60 zł