Polska, Medalik pamiątkowy z 1909 wybity z okazji IX Zjazdu Śpiewaków Polskich w Poznaniu, 1909

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 22:33:00
138818
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, Medalik pamiątkowy z 1909 wybity z okazji IX Zjazdu Śpiewaków Polskich w Poznaniu, 1909, Aw: napisy IX Zjazd Śpiewaków Polskich 4.7.1909, 25 letni jubileusz założenia koła śpiewackiego w Poznaniu, Rw: Lira i oplatający ją wienieć laurowy , u dołu sygnatura J.& T.F. A/M
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak posrebrzany 28 mm, ślad po urwanej zawieszce, patyna

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 438

1)  38 zł
2)  36 zł