Niemcy, 5 marek, 1907 A

Niemcy, 5 marek, 1907 A

Niemcy, 5 marek, 1907 A

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 22:15:20
138547
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 5 marek, 1907 A, Berlin
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: AKS 129, Jeager 104

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 132

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  80 zł