Polska, 10 złotych, 20.07.1926
Zakończenie: 16-03-2017 20:33:40
95372
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 20.07.1926, seria CT, numeracja 4949866, znak wodny "10 / ZŁ" |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | wielokrotnie złamany, bez zachowanej sztywności, po fachowej konserwacji i uzupełnieniu niewielkich naddarć oraz ubytków na marginesach |
| Literatura: | Miłczak 63b, Lucow 638 (R4) |
Cena wywoławcza: 260 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1513