Rosja, 2 kopiejki, 1813/EM HM
Zakończenie: 16-03-2017 22:41:20
Rosja, 2 kopiejki, 1813/EM HM
138115
| Opis: | Rosja - Aleksander I 1801-1825, 2 kopiejki, 1813/EM HM, Jekaterinburg |
| Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Bitkin 353, Brekke 274 |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 837