Polska, 50 fenigów
Polska, 50 fenigów
Cena wylicytowana: 115 zł
137952
| Opis: |
Polska - Bydgoszcz - Herm. Löhnert Aktiengesellschaft (Spółka akcyjna Hermanna Löhnerta), 50 fenigów |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
24 mm, cynk, ciemna patyna |
Menzel 2107.3 |
Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 144
1) 115 zł
2) 110 zł
3) 48 zł
| min |