Polska, 5 fenigów
Polska, 5 fenigów
Cena wylicytowana: 160 zł
137959
| Opis: |
Polska - Bydgoszcz - Herm. Löhnert Aktiengesellschaft (Spółka akcyjna Hermanna Löhnerta), 5 fenigów |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
cynk, ciemna patyna |
Menzel 2107.1 |
Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 160
1) 160 zł
2) 155 zł
3) 90 zł
4) 60 zł
| min |