Polska, 10 fenigów

Polska, 10 fenigów

Polska, 10 fenigów

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 22:28:40
137950
Opis: Polska - Bydgoszcz - Bromberger Strassenbahn (Tramwaj Bydgoski), 10 fenigów
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 19.5 mm, cynk niklowany, patyna
Literatura: Menzel 2101.1

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 169

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  160 zł
4)  95 zł
5)  90 zł