Polska, 20 złotych, 1996
Zakończenie: 16-03-2017 22:27:00
Polska, 20 złotych, 1996
138358
| Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1996, Warszawa, Tysiąclecie miasta Gdańska 997-1997 |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro 38,6 mm, próby '925' 31.1 g, nakład: 20.000 szt., mikroryski, patyna, przetarte tło |
| Literatura: | Parchimowicz 744 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 123