Polska, 20 złotych, 1996
Polska, 20 złotych, 1996
Cena wylicytowana: 490 zł
138364
| Opis: |
Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1996, Warszawa, Jeż - Erinaceus europaeus |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 38,6 mm, próby 925 31.1 g, nakład: 18.000 szt., patyna, lekko przetarte tło |
Parchimowicz 742 |
Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 184
1) 490 zł
2) 480 zł
3) 470 zł
4) 390 zł
5) 370 zł
6) 360 zł
| min |