Polska, 20 złotych, 1996
Polska, 20 złotych, 1996
Cena wylicytowana: 135 zł
138363
| Opis: |
Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1996, Warszawa, IV wieki stołeczności Warszawy |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 38,6 mm, próby 925 31.1 g, nakład: 16.500 szt., patyna, lekko przetarte tło |
Parchimowicz 741 |
Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 196
1) 135 zł
2) 130 zł
3) 120 zł
| min |