Polska, 20 złotych, 1995
Zakończenie: 16-03-2017 22:24:00
Polska, 20 złotych, 1995
138359
| Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1995, Warszawa, 500 Lat Województwa Płockiego |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro 38,6 mm, próby 925 31.1 g, nakład: 15.000 szt., patyna, lekko przetarte tło |
| Literatura: | Parchimowicz 720 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 130