Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 22:19:20
137834
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: czarna patyna na rewersie
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 174

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  165 zł
5)  155 zł
6)  150 zł