Polska, dwudenar, 1621
Polska, dwudenar, 1621
Cena wylicytowana: 220 zł
138346
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, dwudenar, 1621, Wilno |
| Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, pięknie zachowany |
Kop. 3411 (R), Ivanauskas'13 1SV26-23 |
Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 190
1) 220 zł
2) 210 zł
3) 120 zł
| min |