Polska, denar, 1557
Polska, denar, 1557
Cena wylicytowana: 210 zł
138337
| Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - miasto Elbląg, denar, 1557, Elbląg |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
lekko gięty, ciemna patyna |
Kop. 7101 (R3), Tyszkiewicz 7 mk |
Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 132
1) 210 zł
2) 200 zł
3) 180 zł
| min |