Polska, denar, 1557
Zakończenie: 16-03-2017 21:44:00
Polska, denar, 1557
138335
| Opis: | Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, denar, 1557, Wilno |
| Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, bardzo ładny |
| Literatura: | Cesnulis-Ivanauskas 2SA16-7, Kop. 3215 (R3), Tyszkiewicz 10 mk |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 169