Polska, 1.000 marek, 4.04.1918
Zakończenie: 16-03-2017 21:06:20
138305
| Opis: | Polska - Banknoty niemieckich władz okupacyjnych 1915-1918 - Darlehnskasse Ost, Kowno, 1.000 marek, 4.04.1918, seria A 1113597, podpisy zielone |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | uzupełnione ubytki papieru, złamany prawy górny róg, banknot po konserwacji |
| Literatura: | Miłczak K8b, Ros. 471b |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 140