Polska, 5 złotych, 1.05.1925

Polska, 5 złotych, 1.05.1925

Polska, 5 złotych, 1.05.1925

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 20:46:40
138124
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1.05.1925, seria F 3112266
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane, po konserwacji, rozjaśniony papier
Literatura: Lucow 710 (R4), Miłczak 61

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 232

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  310 zł
4)  300 zł