Niemcy, 5 marek, 1952 D

Niemcy, 5 marek, 1952 D

Niemcy, 5 marek, 1952 D

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 22:43:00
137512
Opis: Niemcy - Republika Federalna Niemiec od 1948, 5 marek, 1952 D, Monachium, 100-lecie Germanisches National-Museum w Norymberdze
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: najrzadsza 5 markówka RFN, patyna
Literatura: AKS 210, Jaeger 388

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 587

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  700 zł
4)  500 zł
5)  350 zł