Śląsk, 6 krajcarów, 1673 CB

Śląsk, 6 krajcarów, 1673 CB

Śląsk, 6 krajcarów, 1673 CB

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 22:32:40
137552
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Luiza z Anhaltu (wdowa po Krystianie, regentka) 1673-1680, 6 krajcarów, 1673 CB, Brzeg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowane, patyna
Literatura: E.-M. 19 (R), F.u.S. 1950

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 464

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  175 zł
4)  165 zł
5)  120 zł