Polska, trojak - fałszerstwo z epoki?, 1622
Cena wylicytowana: 145 zł
137280
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak - fałszerstwo z epoki?, 1622, Kraków |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna ruda patyna |
Iger K.22.1.a |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 189
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 105 zł
4) 40 zł
5) 36 zł
min |