Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 21:39:20
137535
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS M, bardzo rzadka odmiana z błędną tytulaturą króla SIGISM I D G
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD22-4 (R4)

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 220

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  260 zł
4)  195 zł
5)  190 zł
6)  180 zł