Polska, grosz, 1577

Polska, grosz, 1577

Polska, grosz, 1577

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 21:38:40
137577
Opis: Polska - Gdańsk w oblężeniu 1577, grosz, 1577, Gdańsk, odmiana bez herbu Kawka, grosz wybity w czasie gdy zarządcą mennicy był K. Goebl, na awersie głowa Chrystusa przerywa wewnętrzną obwódkę, a napis w otoku zaczyna i kończy gwiazdka
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 104.e, Kop. 7388 (R3), Tyszkiewicz 2.50 mk

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 358

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  980 zł
4)  780 zł
5)  700 zł
6)  600 zł