Cesarstwo Rzymskie, follis, 360-363

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 21:14:20
137379
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julian II Apostata 360-363, follis, 360-363, Sirmium, Aw: Popiersie w prawo i napis D N FL CL IVLIANVS P F AVG, Rw: Stojący w prawo byk, powyżej dwie gwiazdy, SECVRITAS REI PVB / w odcinku ✷ASIRM
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 8.38 g, patyna, bardzo ładny
Literatura: RIC 106

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 168

1)  760 zł