Polska, 1.000 marek polskich, 17.05.1919
Zakończenie: 02-03-2017 20:42:40
137711
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1.000 marek polskich, 17.05.1919, seria ZC 308877, znak wodny “orły i litery B-P”, obustronnie stemple "Bez wartości" |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | kilkukrotnie złamane, po delikatnej konserwacji |
Literatura: | Lucow 351 (R3), Miłczak 22g1 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 159