wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money, Kolekcja Lucow,..

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 20:30:40
137675
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money, Kolekcja Lucow, tom II 1916-1923,
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu A4+, twarda oprawa z obwolutą, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 2. części największego zbioru banknotów polskich, bardzo niski nakład - najrzadszy tom, minimalnie naddarta obwoluta

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 872

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  2 100 zł
4)  1 950 zł