Francja, 1/12 ecu, 1660

Francja, 1/12 ecu, 1660

Francja, 1/12 ecu, 1660

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2017 22:36:40
136781
Opis: Francja - Księstwo Oranii - Wilhelm Henryk Orański 1650-1702, 1/12 ecu, 1660
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wybite uszkodzonym stemplem rewersu, ciekawa moneta

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 330

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  200 zł
4)  125 zł