Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2017 22:05:40
136607
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925, Londyn - z kropką po dacie, popiersie kobiety z kłosami
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 210

1)  380 zł
2)  380 zł
3)  330 zł
4)  330 zł