Polska, ort, 1624/3

Polska, ort, 1624/3

Polska, ort, 1624/3

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2017 21:43:20
136290
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1624/3, Gdańsk, data przebita z 1623 roku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Shatalin GD24a-8

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 224

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  195 zł
4)  175 zł
5)  135 zł
6)  120 zł
7)  95 zł
8)  90 zł