Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2017 21:33:00
136289
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Krzyż prosty, w polach kółka, Rw: Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Dbg 1347, Gum.CNP typ VI, Str. 23

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 208

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł