Austria, 5 guldenów, 1.01.1800

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2017 20:59:40
136789
Opis: Austria - Wiener Stadt Banco Zettel, 5 guldenów, 1.01.1800, numeracja 97124
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: złamania i naderwania, małe ubytki papieru w rogach, podlepki na odwrocie
Literatura: Pick A31

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 205

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  42 zł
6)  34 zł